| alex2009 a întrebat:

am un laptop progress am instalat windows xp sp 3 pe el nu am cd cu drivere pentru el nu il pot conecta nici la net pentru ca nu am drivere pentru placa de retea. Doriti sa ma ajutati ca nu prea stiu sa caut drivere pentru el? Cateva date pentru laptop serial no TW7TFCCCB749022B Mai este un cod asta nu prea inteleg ce reprezinta QCI PN:1TW70000062. intel 4965AGN. Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

PAi cum se numeste producatorul care la denumit pe el progess? Cauta date despre producator si mergi la ei pe site!

2 răspunsuri:
| stick a răspuns:

Intra pe pagina producatorului si descarca driverele, e foarte simplu sau lasa-mi un mesaj cu marca si seria laptopului si-ti dau linkul de descarcarewinking