| ZeePinkStar a întrebat:

Buna ziua :] am un telefon Samsung corby si acum mi s-a pus pata pe un BlackBerry curve. Aveti incredere in site-uri si cumparaturi online? Si daca aveti BlackBerry cat de multumiti sunteti de el :]

Răspuns Câştigător
| andrywtzu a răspuns:

Salut zee! daca te-ai plictisit de vechiul telefon si doresti altul nu-ti recomand un magazin online.(am patit-o eu cu un volan zicea ca e nou si la mine nu mergea.)
Cel mai bine e sa te duci la un magazin de ex: germanos. Dar si mai bine daca ai abonament la cosmote, iti poti lua telefonul nou pe punctele acumulate(in functie de cat de mare este abonamentul.)Asa il poti cumpara mult mai ieftin chair si gratis. Acum totul depinde de tine. Succes!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Am Blackberry Curve si este foarte bun, tine bateria mult si merg orice aplicatii pe el, dar meniul este putin complicat happy

| Dackvareder123 a răspuns:

Blackberry? Pai cam scump... Ia-ti ceva cu android cum spune Metalhead caci pe android (2.3) sunt multe appuri

| metalhead666 a răspuns:

Sunt niste telefoane care isi merita banii! Dar ti-as recomanda ceva cu Android. Un site de incredere: TelefonulTau.eu