| poiqwe a întrebat:

Are cineva idee cum se poate seta functia,, idle,, la yahoo messenger pe iphone? cunosc pe cineva care se trece idle, apare idle chiar in timp ce vorbim pe yahoo..multumesc pentru raspuns, dau funtita...

1 răspuns:
| ArekkusuKage a răspuns:

Idle se pune atunci cand nu mai esti pe telefon dar probabil ca asa iti apare tie se mai blocheaza din cand in cand...am si eu de curand un iphone 5 si galaxy s3 primite cadou din strainatate de ziua mea si totusi inca nu am auzit de aceasta chestie dar iti spun sigur ca nu merge sa te dai autoidle, cel mai probabil iti apare tie o eroare, o intarziere si de aia iti apare idle asa mi s-a intamplat si mie de cateva ori dar pe pc dar sigur nu exista o astfel de functiebig grin fundabig grin?