| raresandrey a întrebat:

As avea o curiozitate, daca locuiesti intr-o zona unde nu a ajuns televiziunea prin cablu si iti cumperi o antena parabolica de putere mare mai trebuie sa platesti abonament lunar sau cum, n-am nici o idee? Multumesc.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti iei antena nu platesti niciun abonament, decat cel de la tvr care e oarecum obligatoriu, insa prin satelit, din ala de care vrei tu nu cred ca o sa prinzi posturile de pe cablu.

| K0sti a răspuns:

Daca vrei anumite programe, da. Altfel te multumesti cu cele free!

| lpavel a răspuns:

Va trebui sa platesti NUMAI abonamentul Tvr 1 pe care-l plateste toata lumea, nimic mai mult! Bafta!

| raresandrey explică:

Multumesc pentru raspuns.