| StercaAdela a întrebat:

Bună ziua.Cum pot sterge o conversație de pe mesenger definitiv?

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Pur și simplu apeși pe acea conversație pana îți dă opțiunea delete the entire conversation

| StercaAdela explică (pentru LisaJulie):

Am făcut asta de foarte multe ori și tot acolo îmi apare este un grup din care am ieșit și acum nu îl mai pot sterge...

| LisaJulie a răspuns (pentru StercaAdela):

Eu cred ca ai semnal prost la telefon de asta nu îți merge sa ștergi nimic

| Ishq a răspuns:

Eu pe iPhone glizez de la dreapta la stanga pe mesajul respectiv sau grup din messenger și am optiunea(more) acolo apăs și îmi dă opțiunea de a șterge definitiv orice conversație.

| Robitzz a răspuns:

Ții apăsat pe acea conversație până îți apare o bară cu opțiuni. După aceea apesi pe,, Delete,, sau,, Sterge,,

| StercaAdela explică (pentru Robitzz):

Da asta am făcut și tot îmi apare