| florin1979 a întrebat:

de ce mi se blocheaza unele jocuri in timp ce le joc? sunt instalate corect iar calculatorul se incadreaza in cerintele jocului(procesor ram placa video, etc?)

Răspuns Câştigător
| RobyFast a răspuns:

Depinde ar putea fi de la sursa, de la racire dar pentru inceput curatal de praf si schimbai paste termoconductoare...

4 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Stii DE CE? deoarece le furi de pe internet in loc sa-i respecti cei care au muncit la ele! acum am eu o intrebare pentru tine, cine esti TU in cazul dat?

| claudiea79 a răspuns:

Eu virusi jocurile si de aceea trebuie sa reinstalezi windosul sau sa lasi antivirusul sa scaneze calculatorul

| Piticaaa a răspuns:

De multe ori poate fi crack-ul de vina. Cauta altul pe internet. Daca nu merge asa, si serial key-ul poate fi de vina. Asa ca trebuie sa reinstalezi jocul cu un alt serial. De obicei nu ti se blocheaza de la virusi, ci de la o eroare, nu stiu daca trebuie reinstalat jocul. Nu merita sa te obosesti sa reinstalezi windows-ul, ca doar nu e virusat.

| zuzuke94 a răspuns:

Poate ai virusi! ai scanat calculatorul sa verifici asta?