| umbra09 a întrebat:

Buna ziua de unde pot cumpara acest cablu ca pe cel.ro nu mai este un sait romanesc as dori http://www. cel.ro/accesorii-diverse-tablete/adaptor-Asus-mini-hdmi- to-vga-l/poze care gaseste acest cablu sau unul de alta firma nu conteaza da sa fie de acest tip pe un sait romanesc la cel mai mic pret i dau funda sau macar sa-l gaseasca pe un sait romanesc eu nu am reusit :)

1 răspuns:
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Altex cel mai mic pret din Romania!
Frate...te duci la altex si daca nu au stoc atunci o sa iti faca comanda
Si nici nu cred ca e scump