| Burlacu_Dragos_1984 a întrebat:

Buna Ziua eu am windows 7 si problema mea ie un pic diversa mi se deschide si totu dar cand ie sa dau pe server mi se inchide...Va rog daca ma puteti ajuta!

12 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Este vorba de browserul Windows Internet Explorer, apare o pagina alba goala si se inchide brusc? Incearca sa deschizi la aprinderea calculatorului tasta F8> Repair your computer>> Startup Repair( se va face repararea automata)

| Burlacu_Dragos_1984 explică (pentru untu):

Nu nu imi apare nici o pagina goala...pur si simplu deschid metin 2 alaska dau sa ma concetez la server si boom se inchide

| Burlacu_Dragos_1984 explică (pentru untu):

Am incercat oricum sa fac ce mi-ai spus chiard daca problema mia ie nu ie legata de nici o pagina goala de la internet...ieu dau pur si simplu sa il deschid se deschide si dupa ce dau pe server se inchide bursc

| untu a răspuns (pentru Burlacu_Dragos_1984):

Inseamna ca jocul nu se potriveste cerintele calculatorului tau! Trebuie un calculator cu suport pentru gaming!

| Burlacu_Dragos_1984 explică (pentru untu):

Hm sincer sa fiu nu cred pentru ca am controlat cerintele jocului...si in plus imi merg toate jocurile de la cele mai greu de citit ca (cs go gta 4 etc...) nu ie possibil ca un metin sa ceara mai multe ca cs go

| untu a răspuns (pentru Burlacu_Dragos_1984):

Dar sint si jocuri care suprasolicita prea mult procesorul si placa video sau RAM.

| furrball a răspuns:

Mai multe detalii

| Burlacu_Dragos_1984 explică (pentru furrball):

Pai mai multe detalii nu prea sunt am descarcat metin2 alaska de pe situl original dupa ce se termina de descarcat regulamentar incerc sa il deschid se deschide regulamentar pana cand nu apsa pe un server atuncia se inchide brusc...am verificat cerintele de sistem care le crere jocul si, computeru sodifa fiacare cerinta...am windows 7 ultimate 64 bit comupertu e un potatil un Acer aspire 5738

| Burlacu_Dragos_1984 explică (pentru furrball):

Pai mai multe detalii nu prea sunt am descarcat metin2 alaska de pe situl original dupa ce se termina de descarcat regulamentar incerc sa il deschid se deschide regulamentar pana cand nu apsa pe un server atuncia se inchide brusc...am verificat cerintele de sistem care le crere jocul si, computeru sodifa fiacare cerinta...am windows 7 ultimate 64 bit comupertu e un potatil un Acer aspire 5738

| furrball a răspuns:

Deci ti se inchide jocul cand incerci sa te conectezi pe`un server? ca asa am inteles

| Burlacu_Dragos_1984 explică (pentru furrball):

Da, exact asta se intampla

| furrball a răspuns (pentru Burlacu_Dragos_1984):

Sa nu fie cumva clientul de vina. am instalat si eu metin 2 pe win 10 si merge fara probleme.l-am luat de pe server romanesc. incearca sa il donwl de pe un server ro clientul