| anisiamaria12 a întrebat:

Buna ziua! Imi puteti recomanda o placa video pentru gaming care sa aiba vga/out? Pana in 3000 de lei daca se poate, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Am mai zis, o mai zic o data - nu merita sub nici o forma in Romania anului 2023 sa cumperi placa video, cand avem net prin fibra optica cu care putem juca pe GeForce Now absolut fara nici o problema si la setari pe care nu ti le permiti cu un calculator sub 8-9000 RON!

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

La 3000 lei mai gasesti 200-300 sa iei un monitor cu MINIM hdmi