| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune de ce monitorul se stinge dupa o anumita perioada de functionare( zeci de minute,poate o ora), dar lbeculetul ramane albastru si nu devine galben(cum ar deveni cand opresc calculatorul)?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.face asa, pentru ca este sett ca dupa o perioada de timp, sa intre pe standby.asa ca intri la setari. clik dreapra pe properties, dai la Screen Saver, si modifici timpul.happy sau il dezactivezi.bafta.big grin

| user2015 a răspuns:

1.Toate calbutile sunt conectate bine.
2.Nu am nici un screensaver.