| Mihaela2Violeta a întrebat:

Bună ziua! Incerc să-mi schimb ziua de naștere, am trimis poza cu documentul de identitate Facebook-ului mi s-a confirmat și mi s-a spus că a fost schimbată ziua de naștere însă nu a fost deloc așa, a trecut mai bine de o săptămână. Nu am mai schimbat ziua de naștere de mai bine de 2 ani și nu înțeleg acum de ce nu mă mai lasă, urmează să vina ziua mea recent și nu vreau sa mi să spună la multi ani într-o zi falsa, am trecut ziua de naștere doar pentru mine momentan, aveți o idee, un sfat? Mi-ar fi de mare ajutor. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu ai pus-o Public. A rămas doar pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum un om nu are 2 zile de nastere diferite, nu poate schimba ziua de nastere niciodata, nicaieri.

Cand iti faci cont de FB fake si dai date false, ajungi sa ti se blocheze contul si atunci este imposibil sa-l recuperezi contul, fiindca nu ai document de identitate false, cu datele pe care le-ai declarat tu prim oara.

| gabicoo a răspuns:

Să aștepți până se rezolvă.