| Iulianianik a întrebat:

Buna ziua,
Ma conectez prin bluetooth la masina cu telefonul și pot sa sun, îl aud în boxe pe cel cu care vorbesc dar el nu ma aude. Dacă incerc sa pun muzica de pe tel nu se aude nimic în boxe.
Acum am cumpărat masina și nu stiu dacă a funcționat și cum. Nu am de la cine obține informații.
Aveți idee ce ar putea fi?
Deasupra de volan vad ca are microfon.
Multumesc

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai incercat și cu un alt tel?

| Iulianianik explică (pentru sierra1):

Nu

| sierra1 a răspuns (pentru Iulianianik):

Incearcă

| Iulianianik explică (pentru sierra1):

Am încercat și cu alt telefon și la fel se comporta. Nu înțeleg de ce nu este activ decât CD. Nici Aux, nici Bluetooth nu este activ cand trec pe Media de la aparatul din masina.
Multumesc

| sierra1 a răspuns (pentru Iulianianik):

Dacă tel-ul tău merge pe BT intr-un alt golf 6, e clar, defectul e in mașina ta