| Jigokunokishi a întrebat:

Mi-am cumparat o camera Web si introduc CD-ul de instalare si pc-ul nu il citeste. Am testat camera pe Omegle si functioneaza dar nu are o icoana cu care sa itnru pe ea si cd-ul de instalare cum am mentionat nu il citeste. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| codry223 a răspuns:

Poate nu iti merge cititorul de cd-uri, sau cum se cheama ori cd-ul este bun.
Incearca sa descarci un driver de la camera.

| rater1994 a răspuns:

CD-ul nu til citeste pentru reader-ul pe care il folosesti nu citeste DVD-ul sau CD-ul poate fi una din probleme.Pentru a descarca driver-ul poti sa faci in felul urmator:Uita-te pe camera web sau pe cutie si cauta modelul gen:Web tech2.5 sa zicem, si cauti exact numele pe google exemplu: webcam hd pro 2.5 driver download de obicei gasesti printre primele pagini. Daca nu te descurci lasa messaj si voi incerca sa te ajut cu mai multe detalii.