| Tibuleac_Didina_1955 a întrebat:

Bună ziua,
Nu reușesc să public anunț imobiliare pe OLX. Îmi apare mereu de peste 1 an anunț de plătit...
Ce trebuie să fac?

1 răspuns:

La imobiliare pe OLX la categoria: "Apartamente - Garsoniere de vanzare, Apartamente - Garsoniere de inchiriat, Alte proprietati, Schimburi imobiliare, Caut coleg / camere de inchiriat" poți publica un anunț gratuit la fiecare 240 zile. La categoria "Birouri - Spatii comerciale, Case de vanzare, Case de inchiriat, Terenuri, Parcari si garaje, Depozite si hale" nu poți publica anunț gratuit.

Contactează-le support-ul dacă întâmpini probleme, pentru a lămuri situația de fapt.