| Ardew99 a întrebat:

Buna ziua!
Recent mi-am cumparat o boxa portabila MAGINON BS5 Lautsprecher. Vreau sa stiu daca are memorie interna si daca pot trimite fisiere pe aceasta. Si daca da, cum pot face acest lucru.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Boxa are doar receptor BT, nu și memorie încorporată sau / și player audio.
Mufa miniUSB este exclusiv pentru încărcarea acumulatorului.

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu poti u sa trimiti date boxa are bluetoot si se trimit date audio nu fisiere, fisierele eventual le pui pe un stic si sticul in ea daca are loc de stic si fisiere audio