| Cobra1994 a întrebat:

Buna ziua! S a blocat butonul pentru aburi, la statia de calcat. Stie cineva daca il pot repara acasa? Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"butonul pentru aburi, la statia de calcat... il pot repara acasa?"

da, dacă ai deprinderi pentru așa ceva. Dacă nu, du-l la un dervice de electrocasnice

| elen123 a răspuns:

Pentru a repara acasă butonul de aburi blocat la stația de călcat, deconectează aparatul, lasă-l să se răcească și curăță butonul pentru a îndepărta eventualele depuneri.