| fata2011 a întrebat:

Buna ziua stiti un site care sa descarc yahoo messeger pe mobil nu vreau siteul ca il stiu si e naspa din cand in cand trebuie sa reincarci pagina xca sa vada ce a scris ca taicamiu are un telefon si are mess si la mine nu merge asa il descarc as vrrea sa schimbam telefoanele dar e de serviciu al luisi apropo yahoo mess pentru nokia n 97 bafta la raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Intra pe google de pe telefon si cauta Nimbuzz. Intri pe site-ul lor, downloadezi de acolo Nimbuzz pe telefon, iti faci cont si gata. Messengerul acela merge foarte bine, in timp real, cu sunete / vibratie cand primesti un mesaj. Include si conturi de yahoo messenger, si Twitter, de toate. Merge f bine.