| MonsterPassion a întrebat:

Sunt inscrisa la un proiect si trebuie sa facem pagini pe facebook, am facut pagina si am lucrat foarte mult la ea, dar "rivalii" mei au pus doar cateva poze si tu de aproape 3 ori mai multe likeuri si nu vreau sa castige ei. mie nu imi place sa cersesc likeuri cum fac ei dar totusi cred ca ar trebui apreciata munca... voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Da,intr-adevar,munca trebuie apreciata, pna la urma nu conteaza nr de like-uri

| MonsterPassion explică (pentru justyoung9):

Faza e ca cine are cele mai multe likeuri merge mai departe....la alta etapa a proiectului...

| justyoung9 a răspuns (pentru MonsterPassion):

Atunci exista site-uri care iti ofera like-uri pe facebook in schimbul unor mici lucruri, cauta pe google "get facebook likes"

| MonsterPassion explică:

Si trebuie sa platesc?