| crzmax72 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am cumparat o "Mini Boxa Portabila Cu MP3 Player si Radio Fm - Slot card si USB TD-V26" si vreau sa stiu urmatoarele lucruri despre el (bineinteles de la cei care stiu lucrurile astea):
-Pana la cati GB intra in el un stick & card de memorie? (pentru ca am 1 stick de 4 gb si un card de memorie tot de 4gb)
-Cam cate ore trebuie tinuta la incarcat si cate ore tine bateria?

Va dau funda, daca ma ajuta cineva! happy

Răspuns Câştigător
| SanduINFINITE a răspuns:

La incarcat trebuie tinuta vreo 3 ore iar bateria tine vreo 7-8 ore in el intra cita memorie vrei gb macar si 16