| valyas a întrebat:

Buna ziua TPU, am o nelamurire legata de televizoarele Samsung qled, vreau sa imi cumpar un tv qled seria 7, ...Q70, si am observat ca seria 8...Q80, este mai ieftin, imi poate spune cineva de ce? Multumesc funda

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cumpara asa ceva nu sunt bune se arde foarte repede panelul ecranul, si costa o reparatie cit unul nou,, ei le ieftinesc din cauza ca nu le cumpără nimeni, sunt rebuturi.Cel mai bine i ati un LG sau Samsung dar nu qled