| andrejko111 a întrebat:

Buna ziua tpu.Am o problema pe care nu stiu sa o rezolv.Deci azi am vrut sa fac system restore dar am observat ca nu am niciun restore point pe ziua de ieri.Nu stiu ce sa fac. Funda celui ce ma ajuta

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu faci! Cel mai bine! System restore nici nu ar trebuie sa existe! Pe acolo de obicei colcaie virusii. Cei care mai au idee cu ce se mananca un calculator, il au dezactivat!

| stlucian a răspuns:

Recomand un backup cand sistemul are tot ce-i trebuie si e curat. Apoi mai poti face backup cand instalezi anumite fisiere verificate(jocuri/poze/filme/etc). System restore nu e chiar recomandat dar cauta unul cat mai recent in lista.

http://windows.microsoft.com/......em-restore