| Mariusel999 a întrebat:

Buna ziua TPU
Imi puteti spune de unde pot lua un televizor (plasma) mai eftin si care sa reziste mult si imi puteti spune cum recunosti dat=ca un telivizor este de calitate buna? :/
va rog frumos, ma bate mama la cap sa caut un tv care rezista multlaughing
dau funda happy

Răspuns Câştigător
| RaduGavrila a răspuns:

Poti comanda online un televizor cu plasma de pe eMAG.ro
http://www.emag.ro/
Daca televizorul are o firma buna este si rezistent dar este si costisitor. O sa vezi televizoare cu plasma ieftine dar firma este chinezarie. O sa folosesti televizorul 5-6 luni o sa zici ca este bun dar dupa 5-6 va fi bun de aruncat. Eu recomand un televizor cu firma buna. El v-a tine mult mai mult si iti garantez ca o sa iti placa.

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

3 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Eu am un televizor cu plasma din Noiebrie 2012 si merge perfect si acum am dat pe el 3.000 de Lei este un Panasonic si nu am probleme cu el dar gasesti pana in 2.000 de lei la Altex

| awspam a răspuns:

De la bijnitari sau de la aia de dau bani cu dobanda, iei plasma de 1000 de euro cu 300 de euro pana in 500

| denyemy a răspuns:

De la domo, a promotii bune la plasme. si cauta sa fie firma, Sony, LG etc, nu lua chinezarie ca il tii pe la service dupa aia...