| Chocolateforyou a întrebat:

Buna ziua TPU! Mentionez: funda + voturi. happy

De vreo 2 sapt cam asa am o problema cu boxele de la calculator. Se aude un fel de vajait asa si parca pocneste ceva. Chestiile astea se aud cand vreau sa ascult muzica sau sa ma uit la un film. Si pe deasupra, cand dau la maxim se aude foarte incet si pocnitorile alea. Stiti care poate fi problema? Mersiii.

1 răspuns:
| madalinamadu a răspuns:

Poate e vreun fir care nu face conexiunea cum trebuie dar daca nu inseamna ca trebuie sa iti iei altele.