| RadXx a întrebat:

Buna ziua TPU v-ati dorit vreodata sa demarati un site adica sa al faceti sa nu mearga daca da acum aveti solutia profitati de aceasta ocazie janidos un program inofensiv care demareaza tot ce vreti vil dau pe mes pe doar 2 euro pe tel super oferta id meu de mes este florentindica si uitati si un video ca dovada http://www.youtube.com/watch?v=z_QeVb8KLFg enjoy

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Vai de tine de pustan care se considera mare hacker si ia banii altora pe nimic. FACATURA! Acest program va minte. Daca ati vazut in videoclip cand a intrat pe site a scirs www.vipares,org deci a pus. in loc de. Escrocherie! Pastrati-va banii in siguranta... Nu picati in plasa acestui pusti care se considera mare "haker" ca face o escrocherie si va minte asa pe fata.Rusine!