| anonim_4396 a întrebat:

VREAU SA COPIEZ UN SITE pe calculatorul meu!
Vreau sa fac download un site de pe internet la mine pe calculator.
Vreau sa fac o copie a unui site la mine pe calculator impreuna cu toate paginile acelui site + toate programele sau pdf-urile care sunt date pe acel site.
de exemplu www.datasheetcatalog.com
ARE CINEVA UN PROGRAM CU AJUTORUL CARUIA POT COPIA UN SITE PE CALCULATORUL MEU!?
Vreau sa am acel site pe PC-ul meu chiar si atunci cand nu am internet.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce vrei tu, nu exista!

| RxTx a răspuns (pentru Jipa95):

Ba da exista am deja un progam cu care am copiat multe site-uri si mergea perfect! Il am si acum si merge impecabil, PROBLEMA ESTE CA M-AM CALICIT EU! si s-a prins site-ul respectiv pentru ca m-am conectat la el de 30 de ori! la programul pe care il am eu poti sa alegi cate conexiuni vrei sa ai simultan catre site-ul respectiv, si eu i-am dat ca fraierul 30 in loc sa las o singura conexiune ca si cand as fi fost un singur om obisnuit, Iar in acest moment server-ul acelui site a vazut cu ce program as fi dorit sa copiez site-ul si si-a blocat din QOS posibilitatea de a ate conecta cu eticheta respectiva.
Asa ca acum am nevoie de alt program care sa faca aceeasi chestie.