| Andreiexl988 a întrebat:

vreau sa-mi fac cont pe ebay si sa vand anumite lucruri. Livrarea unui produs internațional cum se face? Prin posta? care ramura sa selectez din lista lunga.

4 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

Intra pe site-ul lor si cauta această întrebare, sigur o sa găsești un raspuns la ea. O zi bună!

| Onisim10 a răspuns:

Caută la ei pe site, trebuie sa ai vreun buton de ajutor, sau pe acolo.

| mgtow a răspuns:

Prin posta nu recomand, distribuitor privat. Sant clienti care se ocupa ei cu asta, altii asteapta ca tu sa alegi un furnizor - poti vorbi cu ebay sa vezi variantele oferite de ei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te incurca cu ebay sunt lucruri care ramin in vama din cauza pandemiei bani aruncati si clienti nemultumiti.Vinde pe olx aici in țară.