| anonim_4396 a întrebat:

Buna1am o probema, ma joc pe facebook jocul farmville2 dar la incepu nu stiam cu se joaca si am facut...numai prostii! am crezut ca daca sterg de la aplicatii si intru iar o sa o iau de la capat dar mi-l da de unde am ramas! Cum sa incep iar de la capat? ma puteti ajuta va rog mult?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De ce ai pus intrebarea pe TPU de 3 ori?:O

| мαяdυк a răspuns:

Buna,si eu joc, adica am jucat.Pai nu poti decat daca-ti faci alt cont de fb.

| delia5609 a răspuns (pentru мαяdυк):

Offff! ce naspa! as vrea sa il iau de la inceput! l-am sters de la aplicatii dar degeaba, cand intru mi-l da de unde -am lasat, si inca ceva te rog mult sa ma ajuti! cum castig bani...din aia verzi? fara sa platesc pe bune cu cardul.ai funda daca ma ajuti

| мαяdυк a răspuns (pentru delia5609):

Nush..cam greu da nu ai nevoie de bani din aia ci doar de cheat engine ca sa-ti cumperi ce vrei, ma refer la animale si chestii din alea cu bani din aia verzi. uite asta e ferma mea dar eu nu mai joc demult

http://i39.tinypic.com/2mq8976.jpg

| Marculescu_Radu_1990 a răspuns:

Si eu joc farm ville 2, si trebuie sa astepti vreo 2-3 luni ca sa o iei de la capat dupa ce l-ai sters de la aplicati.