| Rallu001 a întrebat:

Bunaa all! big hug de 2 zile nu imi mai merge mess-ul, cand trebuie sa se conecteze, primesc o eroare, in care imi spune sa informez/ alarmez Microsoft, si apoi se inchide singur messengerul, ma puteti ajuta? am setat iar data in pc, si am instalat 3 tipuri diferite de mess dar fara succes, ce pot face? :* sad

1 răspuns:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Sa intrii pe mail si sa vb de acolo big grin sau sa iti instalezi nimbuzz pe care iti merge si mess-ul si facebook-ul :d