| MäduLïïnà a întrebat:

Bunăă! Am nevoie urgent de răspunsul vostru! Nu prea mă pricep la calculatoare..defapt mai deloc. Când tata era acasă, mă mai ajuta el, dar acum pleacă des şi nu mai are timp.
-să trecem la subiect. Am windows XP, dar calculatorul meu merge greu.din câte am citit pe net s-ar putea să fie din cauza windowsului. Uitaţi paşii pe care i-am urmat:
1.Am deschis PC-ul
2. M-am conectat la net
3.Am introdus CD-ul
4. Mi.a apărut o fereastră cu CD Drive (Dhappy. Întro parte a paginii respective erau scrise următoarele:
! File and Folder Tasks!(categorie)

Make a new folder
Publish this folder to the Web

! Other Places!(categorie)

My computer
My Documents
Shared Documents
My Network Places
Şi cam atât..de aici nu am ştiu ce să mai fac.Îmi explică cinevaa? :'(

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Incearca sa:
Scoti CD-ul si baga-l iar.Asteapta sa se incarce si dupa ce s-a incarcat, o sa-ti apara o fereastra. Ignora fereastra aceea si intra in My Computer si o sa vezi un folder in forma de CD.Intra pe el.

1 răspuns: