| Kidd a întrebat:

Bunaa! :* Am un abonament pe cosmote si as vrea sa stiu toate numerele de servicii. Gen *XXX# astea happy. Si cum se da mesjaul acela gratuit cu How are you pe cosmotehee hee. Mersii :*

3 răspunsuri:
| ruiseg a răspuns:

Pai.multe numere nu sunt
Relatii cu clientii 1234
Aflare numarul de minute si mesaje-sms gol la 1515
Iar.la abonamente nu se aplica servicii gratuite gen"Suna-ma". sau" Ce mai faci?", cu numai la cartele.
Daca esti in prima luna de abonament nu or sa-ti afiseze numarul de minute si mesaje ramase, va trebui sa tii tu cont cat vorbesti, asta in caz ca nu vrei sa depasesti.

| iulia_6002 a răspuns:

Ca sa dai sms-ul cu "how are you"/"ce mai faci" dai *121*numarul# happy

| MisteriousMan a răspuns:

Salz pai pentru ''ce mai faci'' pui asa *121*0761111111# pentru ''contacteaza-ma *111*0761111111# asta e tot :d Sper sa-ti fie de folos si bafta!