| Theyuu a întrebat:

Bunaaa as' vrea si eu sa stiu ceva...Este gratuit sa suni din Cosmote in Romtelecom? Dar din Romtelecom in Cosmote?

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Nu este gratuit nici intr-un fel niciin altu.Inca mai este pana la 30. 09. 2010 dar intr-un anumit fel, dar nici decum gratuit. Un apel de pe cosmote catre reteaua romtelecom va fi taxat cu aceeasi suma ca si in retea. Daca ai minunte in retea te-ai scos, ati ia minuntele care le ai tu moca in abonament/cartela. De pe romtelecom catre cosmote stiu ca tarifarea este aceeasi ca si pentru orice retea de telefonie mobila deocamdata!

| alecs94 a răspuns:

Da e gratis adica de pe cosmote ai minute si l epoti folosi in retea sau pe romtelecom

| cucalic a răspuns:

Da e gratuit din romtelecom catre cosmote sin din cosmote in romtelecom pana la 30. 09. 2010, daca nu se m-ai prelungeste

| little_girl2008 a răspuns:

Asa era... din cosmote pe romtelecom da dar invers nu mai stiu

| donatelo a răspuns:

Da este gratuit.
Au facut si reclamawinking