| Andya a întrebat:

Bunaaa:X! As vrea si eu site-uri de unde pot descarca melodii cu tot cu video officialwinking...

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Intra pe http://www.vidtomp3.com/
Copiaza linkul de la o mel de pe youtub si pune`l acolo unde scrie Enter Video url below to convert into MP3:
Si dai download :)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca mai intai Magic's Video Downloader de aici http://www.magic-imv.ro/vd/download.html si apoi poti descarca de unde vrei tu videoclipuri oficiale. Uite site-urile de unde poti sa descarci:
Download from: Video.Google.com; Youtube.com; Metacafe.Com; 220.ro; Trilulilu.Ro; Neogen - Video; 2XtremeBoom.phg.ro; Metacafe.Ro; xtube.com; redtube.com; xhamster.com; myvideo.de; peteava.ro; myspace.com; ifilm.com (spike.com); dailymotion.com; pornhub.com; gametrailers.com; mymusclevideo.com; vbox7.com; video.acasa.ro; crunchyroll.com; wrzuta.pl; supernovatube.com; 420tube.com; godtube.com; tnaflix.com; video.rol.ro; protv.ro; bofunk.com; loadup.ru Succes!

| AlinnutSsa a răspuns:

Buna :)

incearca aici : [ ps-> scuze pentru ca iti dau de la acea melodie dar nu cont :* scrii numele melodiei in patratelul acela -> iar dupa dai mai jos si scrie Audio Video si dai la ce vrei si apoi descarcare]

http://gosong.net/......gclip.html

| cretucristi a răspuns:

Intri pe keepvid.com, sus la search scrii link-ul de la youtube(intri pe youtube cauti melodia si iei link-ul de preferat videoclipul sa fie hd sa se vada bine )o sa-ti apara jos download, si se downloadeaza in my document, downloads... funda?

| BubulinaaaMaah a răspuns:

Incearca pe fisierul meu.ro