| cristina_2452 a întrebat:

Bunaaaa. lommeeee. vreau si eu niste imagini si exemple de telefoane fffbb cu tchouscren...adica[durabile] gen; nochia 5800, nochia 5230 LH ks360.NSH.MAI ZICETI VOI.pentru cele mai bune rasp dau funda PWPPP.MSSS

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu exista firma nochia, daca nu ma crezi da un search pe google si vezi ce gasesti

| crazydog a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search este un telefon bun..il am si euu si crede-ma este perfect. tine bateria mult si are de toate. funda?:D

| cristina_2452 explică:

Ma rog...tot acelasi lucru e. daca scriu Nokia sau nochia.[daca la asta te referai].dar uite ca TPU altii vor sa ii corecteze pe altii nu sa ii ajute sa in fine.straight face