| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Buuna! big grinkiss
Stie cineva cum pot sa sterg niste intrebari de pe TPU (care le-am pus eu)? Va rog sa-mi spuneti! Cine imi spune si cum sa sterg niste raspunsuri va primi FUNDA!
App, de preferinta cu pasi (de ex. 1. dai click acolo etc.)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1. Dacă întrebarea
mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Aceleaşi trei posibilităţi există şi pentru răspunsuri. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți scrie la contact@tpu.ro sau dai clic pe CONTACT (dreapta, sus) din pagina ta și urmezi pașii ori Stelei pe privat (StelaTPUro, admin-ul site-ului) precizând întrebarea sau răspunsul care dorești să fie șters.
Trebuie să ai un pic de răbdare până la ștergerea efectivă.
Atenție, raportarea are rol de a opri abuzurile pe site, în cazul în care întrebarea sau răspunsul respectă politica site-ului și totuși există raportare, utilizatorul poate fi sancționat (avertizat!).
Pa, pa.

| Irinna a răspuns:

Dai click sus in dreapta pe Contact si scrie acolo ce vrei sa stergi si in cel mai scurt timp iti va fi sters.