| Dove a întrebat:

Ca sa joc jocuri online gen Call of duty MW2, blur, pes2010 de ce program am nevoie adica sa pot juca cum e CS ca si cand as intra pe niste servere ca asa cand dau conecsiunea online nu ma lasa.Pentru raspunsul adevarat as da mai multe funde dar n-am decat una.

3 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Ca sa joci online, iti trebuie CD ORIGINAL, si nu e prea ieftin laughing, cs nici macar nu se vinde in magazine, nici nu are cd original creka rolling on the floor) cel mai naspa joc (parerea mea), este un program care functioneaza la mai multe jocuri sa joci "LAN" nu pe acelasi modem, joci cu vecinu laughing dar nu-l mai stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs-ul nu e naspa! happy

| orosdenis a răspuns:

Mai bi.ne joaca cs cu ip:bb.b-zone.ro