| -TattO- a întrebat:

Ca tot puneti toti intrebari,,, am si eu una...

am un Lg Shine. si nu stiu ce are cardu. imi apare ca e bagat. cand intru in el. la mp3 nu vede nimic. cu toate ca e aproape plin. numai imaginile le vede. atata...
care ai lg... sti cumva care e problema?

5 răspunsuri:
| BiiBiis a răspuns:

Ai incercat sa scoti cardul si sa il bagi din nou? poate de asta o fi. sau daca ai un card nou sa il bagi si dupa il bagi din nou pe ala. poate cine stie big grin succes!

| -TattO- explică:

Daca era asa siplu faceam singur. crede-ma

Răspuns utilizator avertizat
| Geo336633 a răspuns:

In mp3 nu iti apar decat melodiile din afara folder-ului, incearca sa le scoti din fisiere

| PrintzesaTa a răspuns:

Si eu am lg shine si am card de 2 gb
problema e ca el nu suporta atata memorie
mai sterge de pe card, lasa mai putine meodii si imagini
al meu nu este plin si totusi se blocheaza si merge foarte greu pentru ca chiar daca cardul are memorie mare nu suporta telefonul.mai sterge si vezi ce se intampla kiss