| jojobg a întrebat:

Cam cat ar costa [aproximativ] un Nikon D40

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intre 1650 si 1850 lei, depinde de magazin.
Da o cautare pe internet si afli preturile la fiecare magazin.

| FeFy` a răspuns:

Preţ: de la 1 646, 00 RON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 599, 00,, cam atat.sunt si mai ieftine, intre 1, 300. 00-1, 400. 00 dar nu sunt noi.Auzi, acum nu ma opun, dar te-asi sfatui sa-ti iei un afaat digital dinacela cu 12-13 mp (megapixele). mi se pare mult mai ieftin(300-400)

| raspunstransant a răspuns:

Idiotii care au raspuns mai devreme or sunt beti ori habar n-au. un pret corect pentru d40 este intre 800 si 1000 ron cu tot cu obiectiv si accesorii. bineinteles la mana a doua ca noi nu se mai fac demult.