| HomerTheSolider a întrebat:

Cam cat costa un hard portabil decent si de unde as putea sa imi cumpar? Niste exemple? Mersi.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

"Decent" este ceva relativ, in functie de buzunarul si pretentiile fiecaruia. Gasesti o gama destul de larga din acest produs, la orice magazin serios de specialitate.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Se gaseste in aproape toate magazinele, parca am vazut intr-o reclama preturi, variaza intre 200-800 de lei, dar depinde de calitate.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, dacă ai opțiunea ONLINE BANKING, sau pur și simplu ai acces la un card să-l folosești online, eu îti recomand EMAG sau CELL au.ro la final ambele. Succes! Prețul la un hard extern variază între 200și 2000 lei, ți-as recomanda unul EUROPEAN sau din U.S. pe la 500 lei.