| zonait a întrebat:

Cam de cati bani asi avea pentru a face un pc de ultima generatie?

Răspuns Câştigător
| lonewulf a răspuns:

1000 de Euro, clar! Asa lejer. Daca nu ai SSD si un R9 280x, degeaba.Numai placa de baza si proc-ul te duc 2000 de RON.Placa video 1300-1400, ssd-ul 600-800 de, o sursa serioasa de 750W minim 350 de RON...si cred ca am zis destul. Nu mai zic de restul.

4 răspunsuri:
| AlexIsAnAI a răspuns:

Să zicem... minim 2000 de lei.

| StefyBoy a răspuns:

Sa-l faci? Mai baga, pe putin 3000 de lei, mai bine iti cumperi unul gata facut, te costa mai putin, zic eu

| Logout a răspuns:

Cam 1000 de euro!

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Un super pc de gaming ar fi acesta: http://bit.ly/1h6InJe (care se intampla sa fie la un pret promotional)

Sa fii sigur ca nu o sa ai probleme la jocuri cu acesta.