| Teea96 a întrebat:

Cam de vreo. 2 saptamani tableta mea Evolio Evotab 2 se blocheaza cand dau inapoi. Mai intai apar niste lini colorate si apoi se face tot ecranul cu lini colorate, iar acum se blocheaza de 2 ori pe zi! Acum mie cam teama sa ii spun tatei din cauza ca... deja i-am spus ca vreau un Ipad 3 de Craciun si cam sa infuriat foarte tare. Ce sa fac : sa ii spun tatei sau sa nu ii spun? Funda happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Du-te cu tableta la un centru GSM sau dul la garanţie... (pentru resoftare). Cred că e de la versiunea de android, uităte pe net cum se instalează (resoftează) o versiune de android, dacă ai înteles şi crezi că poţi, faci singur, dacă nu, te duci la un GSM sau oriunde şi spui că vrei o resoftare. Sau la garanţie (dar nu face mare brânză)

1 răspuns: