| noktambul a întrebat:

Cand accesez yahooMail mi se deschide cu "error on page" si nu imi pot vizualiza mail-urile. Care ar putea fi problema si cum as putea sa o remediez? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| LiviaDulcika a răspuns:

Unde ai tu Yahoo Messenger il deschizi iar langa numele tau aiun pliculet. Incearca sa-l deschizi de acolo(asa este la yahoo messenger 11)
Daca nu atunci mai incearca si sigur vei reusi
Sau...
Cand apare:
I have 1 mail...
Apesi pe el si apare mailul daca nu... trebuie sa aduci pe cineva cunoscut ca sa ti-l poata repara
Succes!
kiss