| MalinaH a întrebat:

Cand am destule puncte pentru a cumpara un lucru cum il cumpar? pe lockerz.mersi

Răspuns Câştigător
| together4ever a răspuns:

Nu il cumperi cind vrei tu
sint zile speciale in care este deschis magazinul. atuni cind vezi ca este deschis dai pe patratelul verde Z. si de acolo iti alegi ce iti cumperi. insa trebuie sa fii foarte rapid pentru ca concurezi cu milioane de ultilizatori care cumpara si pot sa se termine produsele.(de obicei expira in citeva minute---chiar secunde la cele mai dorite--exemplu ipoduri, etc
P. S. magazinul este deschis doar citeva minute pe luna si nimeni nu stie cind se deschide...este ca un fel -surpriza, asa ca ai grija. Succes

1 răspuns:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu poti cumpara decat odata pe luna cand e rascumpararea... uita'te aici si afla mai multe:) http://lockerzromania.eu/forum/index.php