| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare windows 8 beta pentru. download?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2011 ar fi posibil sa apara prima varianta a windowsului 8 ceva genu cum au facut si cu windows 7 dar pana la aparitie sunt deja pachuri de transformare dar nu vei avea mari noutati. eu am uzat deja pach-u de transformare si la ceea ce se vrea sa se creeze e ok. dar! atentie ...nu vei mai putea folosi programele crakuite gen driver genius si altele in rest e ok ca, si design de moment windows 7 e mai ok pentru noi cand va aparea oficial primele rc ramane de vazut

19 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Pai inca nu este valabalia nici varianta beta...

http://www.monitorulexpres.ro/? mod=ultima_ora&a=citeste&p=ultora_it_internet&s_id=76959

deasupra este siteul cu cateva detalii referitoare la windows 8.:)

BAFTA!:D

| boooooring a răspuns:

Maine

| mihaelac a răspuns:

Cred ca intai trebuie explorat tot Windows 7 care ofera foarte multe chestii misto. am auzit si eu un zvon privind Windows 8, dar nu cred ca ar fi o decizie tocmai ok, pentru ca 7 inca se promoveaza foarte bine.

| NeluFerchi a răspuns:

Windows 8 va apare in 2011 dar cred ca va fi ca si seven care e ca si Vista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2012 odata cu sfarsitul lumii :D
(http://www.hit.ro/software/Windows-8-vine-in-2012)

nu esti multumit de win7? ce altceva ai mai putea cere de la un sistem de operare? :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc: imi sunteti tare de ajutor! ce va intereseaza pe voi ce nu imi place la windows 7? microsoft a anuntat windows 8 si vroiam sa stiu si eu cand apare atata tot! offfff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conform declaratiilor la jumatatea lui 2011 asta daca se tin de cuvant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai sa mori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate la randul lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2011 -2012 s-ar putea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oliviu: in 2011 probabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil ca anul acesta in vara sa se lanseze windows 8 (beta test - daca o tin tot asa), aproximativ cum a fost cu windows 7, care din pacate l-am avut cu mult inainte de lansarea lui FINALA; era plin de buguri etc. multe nu mergeau pe el, de drivere nu mai vorbesc. Daca vrei sa participi stai cu ochi pe site-ul Microsoft 90 de zile windows moca nu strica d(^.^)b. daca nu asteapta versiune finala.

| ionalexandru98 a răspuns:

El deja exista. A fost expus la galeria de electronice din Paris(unde a fost unchiu meu. Aparitia e prevazuta in iulie 2011 dar crakuit cine stie...

| AlexLoL_2525 a răspuns:

A aparut!

| nibo1play a răspuns:

Păi din ce am mai aflat, tomna acesta vom avea și o versiune beta, interesat este faptul că anului viitor, prin luna aprilie, vei putea să vezi windows 8 lansat oficial. Dacă vrei să downloadezi o versiune beta neoficială sau să afli detalii, poți citi mai multe pe blogul meu: http://nibo-1play.blogspot.com/......urand.html