| anghelescu a întrebat:

Cand apas pe butonul de stingere al monitorului imi scrie "power button locked "am monitor fujitsu siemens help help me dau fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa ai un buton de comutare pe monitor, ca cel din imaginea din link-ul urmator: http://support.gateway.com/s/Mobile/Gateway/M280/1008547ivr76.shtml Trebuie sa-l repui in pozitia initiala. Acel "switch" este o protectie impotriva inchiderii accidentale a laptop-ului. Sper sa-ti fie de folos.

| Alex_9605 a răspuns:

Daca e blocat clar se poate debloca si asta manual.Incearca mai intai varianta lui "kronstadt". Dar cand aprinzi monitorul nu iti zice acelasi lucru?