| anonim_4396 a întrebat:

Când descarc un joc pentru telefon mi-l da în format de winrar și când vreau sa extrag fișierele nu ma lasă îmi zice ca nu se poate. Ce sa fac vreau și eu ceva jocuri pentru un Lg KU990i

Răspuns Câştigător
| nobody like me a răspuns:

Cauta jocuri in format java descarcale winrar api bagale in telefon si da instalere nu necsita dezarhivare ca sa verivici daca sunt java da open with si vezi daca iti da in afara de cu winrar java

3 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Http://www.zedge.net/? updPhone=1548

| spy2o a răspuns:

Intra pe fsa.zedge.net,sharembile.ro,mobileheart.com,mobile9.com,peperonity.ro,waptrick.com trebuie sa gasesti ceva.succes!

| smoothjoe a răspuns:

Pai, in primul rand daca iti apare icoana de la winrar nu inseamna ca este neaparat in format winrar, doar ca asa il interpreteaza winraru'. Incearca sa il incarci in telefon si sa il deschizi, ar trebui sa se instaleze automat.
Daca nu merge instaleaza in calculator softu' telefonului( un cd din cutia lui sau daca nu ai cd ia-l dupa site-ul firmei). si acolo ar trebui sa aiba o rubrica pentru asa ceva.