| Boo a întrebat:

Cand deschid calculatorul imi apare un program Flip Toast care zice ceva de logarea pe facebook si nu stiu de ce si nici cum sa scap de el.

6 răspunsuri:
| penthouse a răspuns:

Scoti sursa de la calc

Răspuns utilizator avertizat
| blagasamuel a răspuns:

Start->run->scrie msocnfig-> dai la categoria strartup(programele care incep cand apare cand intri in user-ul tau-> debifezi programele care ti se par suspecte si dupa aia dai apply si ok

si nu iti va mai aprea :d

| calotica a răspuns:

Intri in,, si stergi folderul

| calotica a răspuns:

Intri in c, program files, flip toast si stergi folderul

| serare a răspuns:

Bine. Salut! E simplu... intri in Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs -> Cauti FlipToast apoi dai Remove. Urmezi pasi apoi gt! Funda?