| oanny17 a întrebat:

Cand deschid calculatorul totul este alb negru iar peste 15 minute revin culorile. cum il pot repara?

Răspuns Câştigător
| Adyspeed a răspuns:

Ori ai probleme din placa video din unitate ori are monitorul ceva la integratul placii video. daca e de la monitor poti sa-ti iei altul ca am facut la fel. incearca cu alta placa video si daca iti merge cu alta inseamna ca placa ta video n-o mai duce mult

2 răspunsuri:
| guritadulce7865 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa il reformatezi din nou, pentru ca sar puea sa ai virusi! Daca vei face acest lucru cu siguranta va fi ca nou...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e monitorul stricat, ori placa grafica.