| Ghost99 a întrebat:

Cand fac un download de pe internet direct se copiaza in c\...cum sa fac sa aleg eu unde sa se copieze?

4 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

In bara de meniu dai click pe TOOLS/unelte->OPTIONS/optiuni->GENERAL. Apoi in al 2-lea camp ai DOWNLOADS acolo mergi la SAVE FILES TO si in dreapta ai BROWSE dai click si selectezi unde vrei sa ti se salveze.Acolo ti se vor salva toate fisierele pe care le downloadezi de pe internet. Sper ca-i reusit.BAFTA si PASTE FERICIT!happy

| klimt a răspuns:

Asta depinde cu ce faci download-ul, de exemplu din Firefox poti alege optiunea Save As, sau din Internet Explorer 9 la fel sau Opera 11 la fel happyDe obicei e o optiune pe care o gasesti in setarile fiecarui browser, asa cum am spus depinde cu ce faci download! Bafta!

| aleks4ever a răspuns:

Ce browser folosesti? Adica ce program de navigat pe internet (Mozilla Firefox, Internet Explorel, Google Chorme, Opera etc). Se regleaza din meniul optiunilor browserului. Trimite-mi mesaj privat cu raspunsul sau dai add la id-ul : alleks_4_ever (@yahoo.com), si iti voi explica pas cu pas.

| V3lCr0 a răspuns:

Depinde la ce vrei daca vrei la mozzila sau alt browser dai la optiuni si trebui sa apara salveaza fisierele inbig grin:/
Si le pui unde vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor.