| mateielisey a întrebat:

Cand iei un monitor nou trebuie sa faci ceva setari sau alte chiestii sau il conectezi si merge direct, normal?

3 răspunsuri:
| TheScorpions a răspuns:

Salut, trebuie doar sa introduci cablul in PC, de acolo se descurca el, nu trebuie facuta nici o setare doar aceea cu lumina - contrast cum vrei sa vezi, happy Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce il cuplezi la pc il lasi sa se instaleze driverul pentru el si atat.

| Bogdanux a răspuns:

Il conectezi cu ajutorul cablurilor respective, instalezi driverul daca cumva primesti CD la el, apoi dupa preferinte poti seta contrastul, rezolutia etc.