| Reverse a întrebat:

Cand incerc sa conectez camera ( un Canon Powershot a490 luat de curand ) si intru in CameraWindow ( soft-ul cu care a venit in pachet ) imi cere sa conectez camera la pc, desi ea e deja conectata. Si imi apare Found New Hardware Wizard dar nu ma lasa sa instalez.
As avea nevoie sa descarc niste poze in pc so. help? Fara 'incearca cititorul de carduri', nu am bani momentan. happy

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Incarca picassa, este un program pentru descarcat foto ffff bun.sau mai intii sterge softul lui si incarca-l iar. daca tot nu merge...incearca picassa.bafta.